Masáže

Sportovní a rekondiční masáže:

Masáž zad, šíje, horních a dolních končetin
těmito masážemi Vám ulevím od bolesti po sportovním výkonu, nebo po přetížení svalstva. Dopřeji Vám pocit hlubokého uvolnění a relaxace celého těla a nabízím Vám možnost, jak pečovat o své tělo a tím i předcházet stárnutí…

Masáž je starověká péče o člověka a v současné době se stala nedílnou součástí péče o lidstvo moderního světa. Masáž dokáže působit na tělo i mysl a tím působit na potíže způsobené jak stresem, tak na potíže muskuloskeletární.

Masáž udržuje svaly poddajné a snižuje tak riziko námahy a zranění. Masáž stimuluje krevní oběh, prokrví sval a sníží svalové napětí. Sval se stává zdravější, napomáhá přirozenému postoji a usnadňuje pohyb.

Jeden z nejdůležitějších a dobře známých pozitivních účinků masáže je postupné odstraňování svalového napětí způsobeného intenzivní svalovou zátěží, špatným postojem těla, nebo mentálním stresem. Přílišná svalová ztuhlost může být bolestivá a může vést k fyzické nerovnováze.

Nabízím tradiční manuální masáž za použití regeneračních olejů, která pomůže uvolnit se a odstranit bolest svalstva. A napomáhá k udržení tělesné a psychické kondice.

Ráda s Vámi pohovořím o Vašich potížích a možnostech vhodných procedur. Věřím, že se v prostředí, které jsem pro Vás vytvořila, budete cítit příjemně a uvolněně. Je Vám k dispozici sociální zařízení, včetně sprchy. A samozřejmě v případě zájmu je čas a prostor ke krátkému odpočinku po terapii s možností vychutnání si nápoje dle Vašeho výběru.